Marküteri Parke MP-0003

Markuteri Parke, Bordür Parke, Macar Kesim Parke, Balıksırtı Parke, Karo Parke, Madalyon Parke gibi ürünlerimiz müşterimizin isteği doğrultusunda farklılık gösterilebilir. Bahsi geçen ürün gurupları müşterilerimizin zevklerine göre şekillendirilebilir.
Siz Hayal Edin Biz Uygulayalım !!!

Yukarıdaki ürün en kaliteli malzemelerden hazırlanmış olup kolayca temizlenebilme özelliğine sahiptir. Kir tutmaz aynı zamanda insan sağlığını olumsuz yönde etkilememektedir. ürünün oluşumunda kullanılcak malzemeler müşterimizin isteği doğrultusunda farklılık gösterebilir. Tüm ürünlerimizin birinci sınıf kaliteli insan sağlığını olumsuz yönde etkilemeyen ürünlerden olmasına dikkat etmekteyiz.  Ürün mozaik ve karışımı bir üründür. En çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Bizi diğer firmalardan ayrı kılan insan sağlığını herşeyin üstünde tutmamızdır. Siz değerli müşterilerimizi önemsiyor ve düşünüyoruz. Ürün hakkında detaylı bilgi alabilmek için lütfen irtibat kurunuz. 


Ürün kodu: MP-0003

Ürün Cinsi: Marküteri Parke

Değerlendirme Yapınız

Değerlendirme Yapınız

Note: HTML is not translated!
Güvenlik Kodu

Ürün Etiketleri: markuteri parke, marküteri parke, karo parke, şekilli parke, kare parke, desenli parke, yuvarlak parke, sanatsal parke, resimli parke, bordür parke, ahşap parke